Bota/Rajoni

Filipçe për Ziberin: Fakti që jemi në fushat zgjedhore nuk u jep të drejtë të thoni të pavërteta

Filipçe për Ziberin: Fakti që jemi në fushat zgjedhore nuk u jep të drejtë të thoni të pavërteta
19:51 | 25 Qershor 2020

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në “Facebook’ iu drejtua drejtorit të QSHP, Arben Ziberi duke thënë se fakti që jeni në fushatë zgjedhore nuk u jep të drejtë të thoni të pavërteta

“Katër muaj ndërtojmë besim dhe punojmë në mënyrë transparente. Në asnjë moment nuk sollëm vendime të motivuara politike dhe këtë e dini shumë mirë. Deklarata e juaj është e pavërtetë, e dëmshme dhe jokolegjilae, që më shqetëson” shkruan Filipçe

OFERTË për Black Friday, Festën e Flamurit dhe Pikën e Re në Petrol Company

Të tjera