Vip

Fansat e Donaldit dhe Borës “hakmerren” ndaj Beatrixit

Fansat e Donaldit dhe Borës “hakmerren” ndaj Beatrixit
17:16 | 28 Shtator 2022

Ditën e djeshme moderatorja Bora Zemani publikoi një fotografi me aktorin Donald Veshaj.

Kjo fotografi konfirmoi ribashkimin e tyre pas shumë zërave se dyshja tashmë I janë rikthyer njëri-tjetrit.

Fotoja e çiftit nga studioja e “Më Lër Të Flas” u bë kryefjala e mediave dhe rrjeteve sociale pasditen e djeshme.

Të shumtë kanë qenë edhe fansat që janë lumturuar për dyshen e tyre të preferuar, por nuk munguan edhe ato që e shfrytëzuan seksionin e komenteve për t’u “hakmarrë” ndaj Beatrix Ramosajt.

Komentuesit e kanë bërë këtë as më pak dhe as më shumë se duke përdorur shprehjet që dikur janë thënë nga këngëtarja.

“Komshinjtë janë duke u çmendur sot,”-shkruan një ndjekës.

“Beatrix është duke i çmendur komshinjtë në këto momente,”- shkruan një tjetër.

Kjo ishte një frazë e përdorur nga Ramosaj në një foto të postuar nga Bora Zemani, moment i shkrepur mbrëmjen që bëri bujë të madhe kur zhvilloi takimin me Donald Veshajn në shtëpinë e “Big Brother Vip.”

Pas kaq muajsh, Bora dhe Donaldi ndiqen sërish në Instagram dhe ky veprim është marrë gjithashtu si konfirmim i romancës.

Bora e hoqi Donaldin nga lista e ndjekësve gjatë kohës që ai nisi marrëdhënien me Beatrix brenda “BBV”. Jo vetëm Donaldin, ajo hoqi nga lista e ndjekësve edhe dy vëllezërit e tij.

Megjithatë, gjërat mes tyre u rregulluan pas daljes së Donaldit nga reality-shoë dhe romanca ka vazhduar aty ku ishte lënë në mes.

KEDS e KESCO, përmes aktiviteteve të shumta, i bashkohen fushatës kundër Dhunës me Bazë Gjinore

Të tjera