Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Erion Veliaj i infektuar me COVID-19, detajet e para

  FrontOnline
  28 Korrik 2020

  Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Kryetari i Bashkisë se Tiranës ka konfirmuas se është pozitiv ndaj COVID-19.  Veliaj shkruan se gjendja  e tij shëndetësore është e mirë, gjithashtu dhe familjarët e tij.

  ‘1/2 Miq, pas testit me njofuan se dola pozitiv nga covid-19. Jam ne gjendje te mire shendetesore, ashtu si edhe familja ime. Por, nga sot do te vazhdoj te punoj me te njejtin perkushtim per TR nga shtepia.

  Askush prej nesh nuk eshte imun ndaj ketij virusi, ndaj JU LUTEM… ??Red heart’ shkruan ainë postimin e tij në rrjetet sociale.

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  Presidenti aktual i klubit futbollistik Monza, Silvio Berluscoini është shtruar në spital. Ish-kryeministri i Italisë dhe ish-presidenti i Milanit, është shtruar në...
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  Kërcënimet për bomba gjoja të vendosura mbërritën sot në adresat e disa kopshteve dhe shkollave të Podgoricës. Nxënësit e disa shkollave fillore...
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  “Për ne është thelbësore që Serbia dhe Bashkimi Europian të funksionojnë së bashku, gjegjësisht që Serbia të anëtarësohet në BE”, tha sot...
  Të tjera
  Lajme09 Qershor 2023
  Ish Drejtori për Ballkanin Perëndimor në Komisionin Evropian, Pierre Mirel, në një intervistë me Zërin e Amerikës tha se Kosova duhet të...
  Lajme09 Qershor 2023
  Se ka krisje mes raporteve Kosovë – SHBA, nuk e mohon as deputeti Xhavit Haliti. Ai për Front Online thotë që shteti...
  Lajme09 Qershor 2023
  Deputeti Xhavit Haliti në një prononcim për Front Online thotë se marrëveshjet që janë nënshkruar në Bruksel e Ohër nuk janë lojë...
  Lajme09 Qershor 2023
  Gjatë vizitës në Kosovë ditë më parë i dërguari amerikan, për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, ka deklaruar se e premtja është afati...
  Bota/Rajoni09 Qershor 2023
  Kërcënimet për bomba gjoja të vendosura mbërritën sot në adresat e disa kopshteve dhe shkollave të Podgoricës. Nxënësit e disa shkollave fillore...
  Lajme09 Qershor 2023
  Ushtruesi i Detyrës së Kryeprokurorit të Shtetit, Besim Kelmendi në takimin e mbajtur me kolegjiumin e kryeprokurorëve të prokurorive të vendit. Sipas...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.