×
Etiketë: erion
Bota/Rajoni12 Gusht 2020
Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj, është shëruar nga koronavirusi. Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, pas dy javësh është shëruar nga koronavirusi. Këtë e ka bërë të ditur vetë Veliaj përmes një postimi në...
Bota/Rajoni28 Korrik 2020
Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Kryetari i Bashkisë se Tiranës ka konfirmuas se është pozitiv ndaj COVID-19.  Veliaj shkruan se gjendja  e tij shëndetësore është e mirë, gjithashtu dhe familjarët e tij....

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.