×
Etiketë: veliaj
Bota/Rajoni26 Gusht 2020
Kryetari i Tiranës Erion Veliaj është takuar me arkitektin e njohur nga Kosova Përparim Rama të cilin e ka cilësuar si arkitektin më të talentuar kosovar. Veliaj e ka përmendur faktin se të dy janë...
Bota/Rajoni26 Gusht 2020
Kreu i Bashkësisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar në Facebook një foto me Përparim Ramën, arkitektin nga Kosova. Veliaj ka shkruar se është gjithmonë kënaqësi të takohet me Ramën, për të cilin ka thënë...
Bota/Rajoni12 Gusht 2020
Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj, është shëruar nga koronavirusi. Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, pas dy javësh është shëruar nga koronavirusi. Këtë e ka bërë të ditur vetë Veliaj përmes një postimi në...
Bota/Rajoni10 Gusht 2020
Prej 28 korrikut kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, është konfirmuar me koronavirus. Pas publikimit të lajmit, Veliaj informoi se ishte karantinuar në banesën e tij ku edhe është kuruar për COVID-19. Burime pranë kryebashkiakut, familjarë...
Bota/Rajoni28 Korrik 2020
Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Kryetari i Bashkisë se Tiranës ka konfirmuas se është pozitiv ndaj COVID-19.  Veliaj shkruan se gjendja  e tij shëndetësore është e mirë, gjithashtu dhe familjarët e tij....
Bota/Rajoni21 Korrik 2020
Nga salla e Këshillit Bashkiak, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha lajmin për të shpërblyer ekipin kampion të Tiranës. Përfitues nga fondi i akorduar nga Bashkia e Tiranës nuk do të jenë vetëm...
Bota/Rajoni03 Korrik 2020
Transporti urban në kryeqytet pritet që të rikthehet të hënën. Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj u kërkoi operatorëve që të fillojnë shërbimin ndaj qytetarëve, dhe në rast të kundërt, do të humbasin licencat. “Besoj që...
Bota/Rajoni03 Korrik 2020
Zyrtarët në Bruksel kanë aprovuar përdorimin e ilaçit remdesivir për të trajtuar rastet e rënda me Covid-19, vetëm pak ditë pasi ShBA grumbulloi tërë rezervat e këtij ilaçi antiviral. Remdesiviri është i vetmi ilaç kundër...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.