×
 • Lajme
 • Lajme

  E konfirmon Policia: Plagosen dy persona në Podujevë

  FrontOnline
  01 Shtator 2020

  Më herët është raportuar për një incident në qytetin e Podujevës, ku ka pasur gjuajtje me kallashnikov.

  Në këtë incident kanë mbetur të plagosur dy persona.

  Një gjë e tillë është konfirmuar edhe nga ana e Policisë së Kosovës.

  Në përgjigjen dhënë GazetësBlic, thuhet se dy të plagosurit kanë marrë lëndime trupore.

  Në përgjigje nuk jepen detaje mbi motivin e kësaj ngjarje.

  “Ju informojmë se, me datë 31.08.2020 rreth orës 20:16 në Podujevë është raportuar për të shtëna armë, ku si pasojë dy persona kanë pësuar lëndime trupore për të cilat të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në përgjigjen e Policisë së Kosovës, dhënë për Gazeta Blic.

  KEDS: Erërat dhe reshjet e borës shkaktojnë dëme në rrjetin elektrik, disa zona mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Lajme23 Prill 2024
  Deputeti i pavarur, Haki Abazi, thotë se më shumë duhet fokusuar në zgjedhjet në veri të Kosovës, se sa për të shpallur...
  Lajme23 Prill 2024
  Asambleja Parlamentare e Këshillit të Europës i ka bërë thirrje mw 16 prill Komitetit të Ministrave që ta pranojë Kosovën si pjesëtare...
  Lajme23 Prill 2024
  Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se ka inicuar rast në drejtim të veprës penale “ngacmimi seksual” ndaj profesorit të Universitetit të...
  Të tjera
  Vip23 Prill 2024
  Pas përfundimit të aventurës së tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Lidi i është kthyer jetës së përditshme duke qenë...
  Lajme23 Prill 2024
  Dëshmitari Gazmend Zeqiraj, në seancën e shqyrtimit gjyqësor ndaj tre të akuzuarve Kastriot, Kreshnik dhe Halil Mehmetaj, të cilët ngarkohen për vrasje...
  Lajme23 Prill 2024
  Pas publikimit të këtij raporti për Front Online e ka komentuar drejtori ekzekutiv i Institutit të Kosovës për Drejtësi, Ehat Miftaraj. Miftaraj...
  Sport23 Prill 2024
  Ish-gjyqtari Eduardo Iturralde Gonzalez kishte lëshuar një deklaratë bombë, duke pohuar se 90 për qind e zyrtarëve të ndeshjes në Spanjë mbështesin...
  Lajme23 Prill 2024
  Nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Vlora Çitaku, teksa ka folur për rëndësinë e paraqitjeve në Këshillin e Sigurimit të OKB-së, ka...
  Vip23 Prill 2024
  Reperi i njohur, Stresi duket se nuk e ka ndërmend të ndalet duke publikuar projekte muzikore. Pas këngës “Mos u dorëzo”, Stresi...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.