[wp-story]

Kronika

Dyshohet se një e mitur në Rahovec u helmua me narkotikë

Dyshohet se një e mitur në Rahovec u helmua me narkotikë
10:43 | 02 Dhjetor 2020

Një e mitur është intervistuar dje nga policia pasi dyshohet se është helmuar me narkotikë.

Rasti është duke u hetuar, teksa nuk raportohet për ndonjë të dyshuar të mundshëm.

Njoftimi i plotë i policisë:

INTOKSINIMI I PERSONIT TJETER ME NARKOTIKË OSE SUBSTANCA PSIKOTROPE /Rahovec 06.10.2020 – 12;00. Sot me datë 01.12.2020 është intervistuar viktima e mitur femër kosovare dhe janë marrë të gjitha masat për procedurë hetimore. Nuk raportohet për të dyshuar të mundshëm. Rasti nën hetime.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera