Kronika

Dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me dy të mitura, arrestohet prishtinasi

Dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me dy të mitura, arrestohet prishtinasi
08:50 | 12 Gusht 2020

Një person në Prishtinë është arrestuar nën dyshimin se ka kryer marrëdhënie seksuale me dy të mitura korovare.

Sipas raportit të Policisë, i dyshuari është arrestuar gjatë ditës së djeshme dhe është dërguar në mbajtje.

Ndërsa, dy të miturat do të dërgohen në ekzaminim mjekësor.

“Prishtinë 04.08.2020 – 20:00. Me datën 11.08.2020 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se dyshohet të kryer marrëdhënie seksuale me dy viktimat e mitura femra kosovare. dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, kurse viktimat do të dërgohen në ekzaminim mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera