Vip

Dua Lipa u vesh nga Valentino, emri i saj u qëndis në rroba

Dua Lipa u vesh nga Valentino, emri i saj u qëndis në rroba
23:35 | 05 Gusht 2022

Sonte është nata e dytë e festivalit të njohur ndërkombëtarisht Sunny Hill, ku po performojnë artistë të njohur si vendorë, ashtu edhe ndërkombëtarë.

Ndërkaq, në natën e parë të këtij festivali, në skenë u ngjit këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ku paraqitjen e nisi me këngën “Physical”.

Pos performancës së mahnitshme, Dua Lipa mori vëmendjen edhe me veshjen e saj, e cila u realizua nga Valentino.

Emri i saj ishte qëndisur në pjesën e brendshme të rrobave, të cilat ajo i kishte veshur.

E sot, ajo, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, falënderoi drejtorin krijues të Valentino, Pierpaolo Piccioli.

Kujtojmë se festivali Sunny Hill po mbahet në Parkun e Gërmisë dhe do të zgjasë katër ditë nga 4 gushti e deri më 7 gusht.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera