×
 • Kronika
 • Kronika

  Drenas, dyshohet se është dhunuar e mitura

  FrontOnline
  01 Tetor 2020

  Një e mitur është dhunar nga një person ,transmeton FrontOnline.

  Sipas rapotit të policisë për këtë rast ka qenë në dijeni edhe një vajze,por nuk raportuar asgjë.Tani viktima është dërguar të bëjë ekzaminimin mjeko-ligjor,ndërsa të dyshuarit janë arrestuar.

   

  ”Me 30.09.2020 viktima femër kosovare (e mitur) dyshohet se është dhunuar nga një mashkull kosovar, në dijeni ka qenë edhe një e dyshuar femër kosovare, por nuk ka ndërmarrë asgjë. Dy të dyshuarit, janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje. Viktima është dërguar në strehimore dhe duhet të bëjë ekzaminim mjeko-ligjor”,është thënë në raportin 24 orësh.

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për ndërprerjen e energjisë-elektrike
  Nga Rubrika
  Kronika29 Shkurt 2024
  Një qytetar raportohet se në rrugën “Ismail Raka” në Kaçanik ka gjetur një shumë të parave dhe i ka dorëzuar ato në...
  Kronika29 Shkurt 2024
  Në mëngjesin e sotëm një veturë me targa serbe është djegur në Leposaviq. Lajmin për Front Online e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i...
  Kronika29 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është goditur më sëpatë në kokë. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në...
  Të tjera
  Lajme01 Mars 2024
  Koordinatorja e Departamentit për Mbrojtje dhe Siguri Kombëtare në kuadër të Kabinetit për Qeverisje të Mirë të PDK-së, Besa Kabashi-Ramaj, mban konferencë...
  Bota/Rajoni01 Mars 2024
  Alexei Navalny do të varroset të premten në Moskë, mes masave të rrepta sigurie, dy javë pas vdekjes së tij të papritur...
  Lajme01 Mars 2024
  Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në bashkëpunim me Forumin Intelektual - Evropa 2023, organizojnë sot tryezën me temë “Gjendja e Arsimit në...
  Bota/Rajoni01 Mars 2024
  43 persona kanë mbetur të vdekur pasi një zjarr shpërtheu në një ndërtesë shumëkatëshe në Bangladesh. Sipas mediave lokale, zjarri filloi në...
  Lajme01 Mars 2024
  Të martën, çështja e dinarit ktheu në tryezën e dialogut Kosovën dhe Serbinë. Por, për dallim nga herët e tjera takimi nuk...
  Sport01 Mars 2024
  Synimi i Carlo Ancelottit me Real Madridin është që ata të arrijnë 80 pikë para El Clasico më 21 prill, zbulon Diario...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.