Kronika

Drenas, dyshohet se është dhunuar e mitura

Drenas, dyshohet se është dhunuar e mitura
10:01 | 01 Tetor 2020

Një e mitur është dhunar nga një person ,transmeton FrontOnline.

Sipas rapotit të policisë për këtë rast ka qenë në dijeni edhe një vajze,por nuk raportuar asgjë.Tani viktima është dërguar të bëjë ekzaminimin mjeko-ligjor,ndërsa të dyshuarit janë arrestuar.

 

”Me 30.09.2020 viktima femër kosovare (e mitur) dyshohet se është dhunuar nga një mashkull kosovar, në dijeni ka qenë edhe një e dyshuar femër kosovare, por nuk ka ndërmarrë asgjë. Dy të dyshuarit, janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje. Viktima është dërguar në strehimore dhe duhet të bëjë ekzaminim mjeko-ligjor”,është thënë në raportin 24 orësh.

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera