Kronika

Drenas, arrestohet për shkak se ushtroi dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas

Drenas, arrestohet për shkak se ushtroi dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas
09:25 | 26 Qershor 2020

Në Drenas, është arrestuar dje një i dyshuar për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së saj.

Viktima si pasoj e rastit ka pranuar tretman mjekësor.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari bashkëshorti i viktimës, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera