[wp-story]

Kronika

Digjet një veturë në Prishtinë

Digjet një veturë në Prishtinë
11:43 | 18 Qershor 2020

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një veturë është përfshirë nga zjarri në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe eksperti i zjarrit.

Me urdhër të prokurorit është iniciuar lënda e rastit e cila procedohet në procedurë të rregullt.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera