Lajme

Deputetja e PDK-së: Kush gëzim sot ka, me ta edhe djalli çuditet

Deputetja e PDK-së: Kush gëzim sot ka, me ta edhe djalli çuditet
17:43 | 24 Qershor 2020

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Besa Ismaili, ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës nga Gjykata Speciale për shefin e saj, Kadri Veseli, si dhe për presidentin Hashim Thaçi, raporton Front Online.

““Uji flen, dushmani nuk flen!” – fjalë e urtë. Nëse ende ka kush që ka trohë dyshimi sot është qartësuar pastërtia e Luftës Çlirimtare të Kosovës E kush gëzim sot ka, me ta edhe djalli çuditet!”, ka shkruar ajo në një postim në “Facebook”./Front Online

Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company

Të tjera