Vip

Bora Zemani shfaqet në veshje me elemente kombëtare në “Për’puthen Prime”

Bora Zemani shfaqet në veshje me elemente kombëtare në “Për’puthen Prime”
23:17 | 27 Nëntor 2021

Bora Zemani sonte ka rrëmbyer dukshëm vëmendjen e të gjithëve.

Moderatorja më e pëlqyer shqiptare dhe më e komentuara ka vendosur që sonte në Prime të shfaqet ndryshe nga herët tjera.

Meqë nesër Shqipëria shënon 109 vjetorin e Pavarësisë në “Për’puthen Prime” janë lëshuar edhe këngë dedikuar kësaj feste.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera