Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Bledi Mane publikon foton me Oltën: Lojtare me intelekt poshtë mesatares bazike

  FrontOnline
  24 Mars 2023

  Bledi Mane vijon të jetë po aq thumbuas sa edhe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ai ka publikuar një foto në Instagram nga momentet kur ndodhej brenda shtëpisë, teksa Olta ishte duke e puthur në ballë.

  Bledi Mane publikon foton duke e puthur Olta: Lojtare fortë me me intelekt

  Por këtë foto Mane e konsideron si “puthja helmuese”.

  “PUTHJA “ME HELM”/ E ëmbël, e sinqertë, miqësore, shembullore. I ka inat dallaveret, intrigat, nominimet. Naive dhe rob i drejtë. Çfarë ka ndaj teje ta thotë mbrapa krahëve me sinqeritet…Pavarësisht ironisë time në këtë përshkrim, Olta Gixhari (me intelektin poshtë mesatares bazike) mbahet lojtare e fortë brenda shtëpisë. Bashkë me Luizin i dua në finale!”, shkruan Mane.

  Curri: Atdheu dhe Xhuli ia kaluan për shpejtësi të krijimit të lidhjes, Vivien dhe Getinjos (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Vip31 Maj 2023
  Tashmë nuk është një sekret! Vivi dhe Geti pas disa javësh larg njëri-tjetrit e kanë gjetur gjuhën e përbashkët. Lajmi u kuptua...
  Vip31 Maj 2023
  Marrëdhënia e Luiz Ejllit me Marion dhe Jonin, dy shokët e vjetër që e surprizuan në Big Brother duket se është prishur...
  Vip31 Maj 2023
  Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari kanë qenë rivalët më të mëdhenj në edicionin e dytë të ‘Big Brother VIP Albania’. Që nga...
  Të tjera
  Lajme31 Maj 2023
  Tensionet në Veri të Kosovës kanë nxitur reagime të shumta të ndërkombëtarëve por edhe në rajon. Së fundmi ka reaguar dhe ish...
  Lajme31 Maj 2023
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, në rrjetin social "Facebook",  ka shpërndarë disa fotografi nga takimi me liderët  e shteteve anëtare të Komunitetit...
  Lajme31 Maj 2023
  Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë për rrjetin amerikan CNN, se, pala serbe i ka zbatuar të gjitha obligimet ndërkombëtare që...
  Lajme31 Maj 2023
  Rreth 100 serbë janë mbledhur në mbrëmjen e së mërkurës në Zveçan, në afërsi të ndërtesës komunale, ku është duke u protestuar...
  Bota/Rajoni31 Maj 2023
  Pesë persona kanë mbetur të lënduar në aksidentin afër Grupçinit në Tetovë, thonë për “Makfax” nga MPB. Nga informacionet e para mësohet...
  Lajme31 Maj 2023
  Komandanti i KFOR-it, Angelo Michelle Ristuccia, ka deklaruar se po të mos ndërhynte KFOR’i në veri, “tani do të ishim duke mbajtur...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.