Kronika

Arrestohet shqiptari në Vërmicë, u ofroi ryshfet policëve

Arrestohet shqiptari në Vërmicë, u ofroi ryshfet policëve
09:44 | 20 Qershor 2022

Një shtetas i Shqipërisë ka përfunduar në pranga pasi i njëjti u ofroi ryshfet zyrtarëve policorë.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:15, në pikën kufitare në Vërmicë.

Sipas njoftimit të policisë, i dyshuari është liruar, me vendim të prokurorit.

Rasti shkon në procedurë të rregullt.

PKK Vërmicë 19.06.2022 – 10:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë pasi që i njëjti u kishte ofruar ryshfet zyrtarëve policor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt. 

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera