Kronika

Arrestohet prizrenasi, rrahu gruan dhe e dëboi nga shtëpia

Arrestohet prizrenasi, rrahu gruan dhe e dëboi nga shtëpia
08:54 | 10 Gusht 2022

Një grua në Prizren ka raportuar të martën në Polici se burri i saj ushtron vazhdimisht dhunë fizike ndaj saj.

Pos kësaj tash edhe e ka dëbuar nga shtëpia.

Rasti është raportuar në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

” Prizren 09.08.2022-13:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull  kosovar në vazhdimësi është duke ushtruar dhunë ndaj saj, ndërsa sot e ka dëbuar edhe nga shtëpia. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”.

Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi

Të tjera