×
 • Kronika
 • Kronika

  Arrestohet i dyshuari në Gllogoc, kishte fyer zyrtarin policor

  FrontOnline
  13 Shtator 2020

  Policia e Kosovës të premten ka arrestuar një person pasi që i njëjti e kishte fyer verbalisht zyrtarin policor, transmeton Front Online.

  Sipas policisë, i dyshuari kishte qenë në ndikimin e aloolit.

  “Fsh. Llapushnik, Gllogoc 11.09.2020-23:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar (nën ndikim të alkoolit) pasi që i njëjti e kishte fyer verbalisht zyrtarin policor derisa ishte në kryerje të detyrës zyrtare. Të dyshuarit i është ofruar tretman mjekësor dhe i njëjti me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, është thënë në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./ Front Online/

  Petrol Company hap pikën më të re në Orllat me super çmime për Black Friday: Diesel 1.51€ dhe Benzinë 1.38€
  Nga Rubrika
  Kronika29 Shkurt 2024
  Një qytetar raportohet se në rrugën “Ismail Raka” në Kaçanik ka gjetur një shumë të parave dhe i ka dorëzuar ato në...
  Kronika29 Shkurt 2024
  Në mëngjesin e sotëm një veturë me targa serbe është djegur në Leposaviq. Lajmin për Front Online e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i...
  Kronika29 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është goditur më sëpatë në kokë. Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në...
  Të tjera
  Lajme29 Shkurt 2024
  Në emisionin “Pressing” të T7 janë të ftuar dy deputetë të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Bekim Haxhiu dhe Ariana Musliu-Shoshi, përballë...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Mbrëmjen e së enjtes, në Vushtrri një shtëpi është kapluar nga zjarri derisa janë raportuar vetëm dëme  materiale. Zëdhënësi i Policisë së...
  Bota/Rajoni29 Shkurt 2024
  Aleatët politikë të presidentit turk, Rexhep Tajip Erdogan duan të rimarrin kontrollin e Stambollit në zgjedhjet lokale të marsit. Mediat e pavarura...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Gjykata Themelore në Prizren ua ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për nga dy muaj katër të dyshuarve për grabitjen në Suharekë,...
  Lajme29 Shkurt 2024
  Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, tha se në shëndetësi nuk ka zhvillim nga Qeveria Kurti, por sipas tij ka vetëm degradim. Sipas...
  Sport29 Shkurt 2024
  Edon Zhegrova po kalon një sezon të karrierës te Lille në elitën e futbollit francez. Ylli kosovar është prej futbollistëve më të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.