×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Arrestohen pesë persona në Shkup për shkak të përdorimit të lëndëve narkotike

  FrontOnline
  16 Qershor 2020

  Gjatë ditës së djeshme janë arrestuar pesë persona nga Shkupi, prej të cilëve katër nga Parku u Qytetit tek të cilët gjatë kontrollit janë zbuluar marijuanë.

  Siç informojnë nga MPB, mbrëmë në parkun janë arrestuar dy vajza të moshës 21 dhe 23, ndërsa edhe në dy raste janë arrestuar dy persona të moshës 18 dhe 32. Tek të gjithë gjatë kontrollit janë gjetur marijuanë, ndërsa nga ana e policisë thonë pas dokumentimit të rastit ndaj tyre ngriten procedurat e duhura.

  Edhe një rast ka ndodhur mbrëmë në Shkup ku një person i moshës 21-vjeçare tek i cilët është gjetur marijunë është arrestuar.

  Nesër në këto zona nuk do të ketë rrymë deri në 5 orë
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Kryetari i Këshillit për të Drejtat e Njeriut në Luginën e Preshevës, Belgzim Kamberi, përshëndeti fjalimin e presidentit të Shqipërisë, Bajram Begaj...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Në mospajtime e sipër lidhur me tregtinë për grurin, kryeministri polak, Mateusz Morawiecki i ka shtuar kritikat ndaj presidentit ukrainas, Volodymyr Zelensky,...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Vendimi i Iranit për t’ua ndaluar qasjen disa inspektorëve bërthamorë të Kombeve të Bashkuara sugjeron se ky vend nuk është i interesuar...
  Të tjera
  Sport23 Shtator 2023
  Manchester United raportohet se ka kontaktuar Zinedine Zidane, të cilin e shohin si pasardhës të Erik ten Hag. Ten Hag nuk e...
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Ukraina nisi një tjetër sulm me raketa në Sevastopol këtë mëngjesin e së shtunës, që ndodhet në Krimenë e pushtuar nga rusët....
  Bota/Rajoni23 Shtator 2023
  Vendimi i Iranit për t’ua ndaluar qasjen disa inspektorëve bërthamorë të Kombeve të Bashkuara sugjeron se ky vend nuk është i interesuar...
  Sport23 Shtator 2023
  Trajneri i Paris Saint-Germain, spanjolli Luis Enrique ka thënë se lojtari i tij Achraf Hakimi ende bën shaka me të për fitoren...
  Lajme23 Shtator 2023
  Eksperti i sigurisë Drizan Shala, tha se nëse KFOR do i mundësojë Vuçiçit që ai të vizitojë Manastirin e Graçanicës, do të...
  Sport23 Shtator 2023
  Carlo Ancelotti ka dhënë detaje të reja se kur do të kthehet Vinicius Jr nga lëndimi. Në fakt sulmuesi brazilian ka lënë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.