Bota/Rajoni

Arrestohen dilerë nga Gostivari, policia u gjen 34 pako me drogë

Arrestohen dilerë nga Gostivari, policia u gjen 34 pako me drogë
15:32 | 18 Gusht 2022

Punonjësit policorë të SPB Tetovë – Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar, dje rreth orës 15:15 në rrugën “Goce Dellçev” në Gostivar, kanë privuar nga liria K.S.(52) dhe M.A.(60) nga Gostivari, pasi gjatë bastisjes te  K.S. Janë gjetur 34 pako me heroinë.

Siç informojnë nga MPB-ja, të dy janë mbajtur në Stacionin Policor Gostivar dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojnë parashtresat për “prodhim dhe tregtim të paautorizuar të narkotikëve, substancave psikotrope dhe prekursorëve”. /TV21/

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera