×
 • Kronika
 • Kronika

  Aksidentohet biçiklisti, pëson lëndime të rënda trupore

  FrontOnline
  29 Qershor 2020

  Policia e Kosovës ka njoftuar se një biçiklist në Prizren ka pësuar lëndime të rënda, pasi për shkak të mos përshtatjes së shpejtësisë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

  Rasti ka ndodhur të dielën në ora 11:30.

  Të njëjtit i është ofruar ndihma mjekësore dhe sipas mjekut i dyshuari ka pësuar lëndime të rënda trupore.

  Gjendja shëndetësore e tij është stabile dhe vazhdon tretmanin në shtëpi. Është konsultuar prokurori i shtetit dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

  Vizitë në KEDS nga Avokati i Popullit Naim Qelaj dhe përfaqësueset e UN Women Kosovo
  Nga Rubrika
  Kronika27 Shkurt 2024
  Në Gjilan është arrestuar një i dyshuar pasi në orët e vona të natës ka kanosur me armë një person tjetër për...
  Kronika27 Shkurt 2024
  Një i ri ka vdekur dje si pasojë e një aksidenti në rrugën “Agim Ramadani”, në Prishtinë. Sipas policisë lidhur me rasti...
  Kronika27 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar për rrëmbimin e një burri dje në Prishtinë. sipas policisë një shok i tij ka njoftuar se...
  Të tjera
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Trupi i një 65-vjeçari, që u raportua se rrëshqiti në lumin Buna teksa peshkonte para dy muajve, është gjetur i pajetë. Në...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenbeg deklaroi se aleanca ushtarake ka ofruar mbështetje të paprecedentë për Kievin, nuk ka asnjë plan...
  Vip27 Shkurt 2024
  Mikela Pupa e ftuar në rubrikën e E Diell, “Mos i bjer me top” ka folur për të dashurin e saj aktual....
  Lajme27 Shkurt 2024
  Oficerët doganorë kanë parandaluar tentim-kontrabandimin e pajisjeve elektronike në Vermicë. Sipas një komunikate për media, pas ndalimit të një autobusi, personi përgjegjës...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka pritur në takim Drejtorin Ekzekutiv të Institutit të Krimeve të Kryera gjatë Luftës në...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Kolektivi për Mendim dhe Veprim Feminist ka bërë thirrje që nesër (e mërkure) të protestohet kundër vendimit të Apelit për kthimin në...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.