×
Etiketë: trupore
Lajme26 Korrik 2020
Të dielën, disa persona (të mitur) janë përleshur mes vete në qendër të Pejës – si pasojë njëri nga ta është lënduar me mjete të mprehta. Rastin e ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë...
Kronika29 Qershor 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se një biçiklist në Prizren ka pësuar lëndime të rënda, pasi për shkak të mos përshtatjes së shpejtësisë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Rasti ka ndodhur të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.