×
Etiketë: lëndime
Bota/Rajoni08 Shtator 2020
Disa fëmijë dhe prindër pësuan lëndime pasi një makinë hipi në trotuarin jashtë një shkolle fillore në Londër. Sipas mediave britanike, policia e Wandsworth ka konfirmuar se një automjet u përplas me një ‘numër fëmijësh...
Lajme26 Korrik 2020
Të dielën, disa persona (të mitur) janë përleshur mes vete në qendër të Pejës – si pasojë njëri nga ta është lënduar me mjete të mprehta. Rastin e ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë...
Kronika29 Qershor 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se një biçiklist në Prizren ka pësuar lëndime të rënda, pasi për shkak të mos përshtatjes së shpejtësisë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Rasti ka ndodhur të...
Kronika17 Qershor 2020
Sot rreth orës 08:00, ka ndodhur një aksident i rendë trafiku në fshatin Vranidoll, ku kanë qenë të përfshira dy automjete. Rastin për Express e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e policisë për rajonin e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.