Bota/Rajoni

Aksident tragjik në Kavajë, ndërron jetë 47 vjeçarja

Aksident tragjik në Kavajë, ndërron jetë 47 vjeçarja
15:43 | 01 Korrik 2020

Një 47-vjeçare ka ndërrua jetë si pasojë e një aksidenti të ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:50 në Kavajë.

Aksidenti është shkaktuar nga S.B., i cili teksa lëvizte me makinë e tij ka përplasur 47-vjeçaren e cila si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.
Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes, raporton Tch

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera