Kronika

Aksident me traktor në Podujevë, vdes një person

Aksident me traktor në Podujevë, vdes një person
11:48 | 23 Korrik 2020

Një person nga Podujeva ka vdekur pas një aksidenti me traktor. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 18:00.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Podujeve 22.07.2020-18:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar derisa ishte duke drejtuar traktorin ka humbur kontrollin ka dal nga rruga ku dhe është rrokullisur dhe si pasojë i njëjti ka humbur jetën. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raport.

8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….

Të tjera