[wp-story]

Lajme

Abrashi i VV-së: Kemi mbi 50 % të votave, numërimi po vazhdon

Abrashi i VV-së: Kemi mbi 50 % të votave, numërimi po vazhdon
22:42 | 27 Shkurt 2021

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Arban Abrashi, ka thënë se kjo parti ka arritur mbi 50 për qind të votave në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Këto komente ai i ka bërë në Facebook, teksa është shprehur se numërimi i votave është duke vazhduar.

“VETËVENDOSJE! mbi 50%. Numërimi vazhdon”, ka shkruar ai.

Lëvizja Vetëvendosje doli fituese në zgjedhjet e 14 shkurtit, e pasuar nga PDK dhe LDK.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera