Lajme

14 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë

14 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë
14:55 | 16 Shtator 2021

Gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur 14 persona si pasojë e COVID-19 dhe 368 kanë rezultuar pozitiv.

Kështu ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë.

Ndërsa janë shëruar 1.382 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 142.064.

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera