×
 • Kronika
 • Kronika

  Zbulohen 6 parcela me 1 300 bimë kanabis në rajonin e Gjakovës

  FrontOnline
  23 Shtator 2020

  Në kuadër të aksionit policor në ndjekje të kultivuesve të bimëve narkotike, policia kufitare vetëm gjatë ditës së sotme në lokacionin Padesh-Koshare, përkatësisht në Ujzë Rripa e Vogël kanë zbuluar 6 parcela me rreth 1300 bimë me drogë të llojit Canabis – Sativa.

  Lajmin e ka konfirmuar për RTK-në, drejtori i policisë kufitare, Nexhmi Krasniqi

  Me urdhër të Drejtorit të Policisë, janë djegur dhe asgjësuar të gjitha bimët narkotike të gjetura në këto parcela.

  KEDS ‘zhduk’ rrjetin ajror nga qendra e Malishevës
  Nga Rubrika
  Kronika25 Qershor 2024
  Një shtetas i Shqipërisë është gjetur pa shenja jetë të hënën në Fushë Kosovë. Vdekja e tij është konstatuar nga ekipi mjekësor...
  Kronika25 Qershor 2024
  Një personit në Fushë Kosovë, të hënën policia i ka vendosur prangat në duar nën dyshimin se ai ka sulmuar seksualisht një...
  Kronika25 Qershor 2024
  Dy femra janë raportuar të zhdukura në dy raste në Vushtrri. Rastet janë raportuar të hënën, më 24 qershor, njofton policia. Vushtrri...
  Të tjera
  Lajme25 Qershor 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, e ka filluar vizitën zyrtare në Strasburg të Francës. Në njoftimin e lëshuar...
  Vip25 Qershor 2024
  Jennifer Lopez ka udhëtuar në Evropë me aeroplan komercial pas disa goditjeve financiare dhe anuloi turneun e saj mes probleme martesore me...
  Sport25 Qershor 2024
  Holanda dhe Austria zhvillojnë ndeshjet e tyre të fundit në kuadër të fazës së grupeve në Euro 2024, përkatësisht Grupin D. Ndeshja...
  Lajme25 Qershor 2024
  Është hapur sërish grupi “Albkings”, i cili po publikon foto e video intime, por edhe të dhënat personale të grave e vajzave....
  Bota/Rajoni25 Qershor 2024
  Në raundin e tretë të referendumeve kombëtare, të planifikuar për 22 shtator 2024, qytetarët zviceranë do të votojnë për reformën e pensioneve...
  Bota/Rajoni25 Qershor 2024
  Policia ka hapur zjarr ndaj protestuesve jashtë parlamentit të Kenias teksa ata tentuan të sulmonin ndërtesën ndërsa deputetët brenda miratuan një legjislacion...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.