[wp-story]

Lajme

Veseli përgëzon kryetarët e PDK-së që udhëheqin me disa komuna

Veseli përgëzon kryetarët e PDK-së që udhëheqin me disa komuna
12:13 | 29 Shtator 2020

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka mbajtur sot një konferencë për media lidhur me performancë e komunave të cilat udhëhiqen nga partia e tij, raporton Front Online.

“I përgëzoj të gjithë kryetarët që vinë nga PDK-ja dhe që po udhëheqin në mënyrë të shkëlqyr me komunat e tyre”, raporton Front Online
Veseli u zotua se në zgjedhjet e ardhshme lokale PDK-ja do të ketë fitore absolute në krahasim me komunat e tjera.

“Lladrovci është kryetari i parë për transparencë, dhe që nuk ka korrupsion dhe që ka krijuar mirëbesim me qytetarët”, ka thënë ndër të tjera Veseli.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera