Kronika

Vëllai në Prishtinë e bën motrën për spital

Vëllai në Prishtinë e bën motrën për spital
10:01 | 14 Shtator 2021

Një mashkull në Prishtinë ka sulmuar fizikisht motrën e tij, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Policia e Kosovës njofton se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht motrën e tij, kosovare. Viktima ka pranuar tretmanin e nevojshëm mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt”, njofton policia.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera