×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Tre gra kapen duke vjedhur lule të mbjella në Kërçovë

  FrontOnline
  28 Qershor 2020

  Kamerat në objekt kanë incizuar se si tre gra vjedhin lule të mbjella nga oborri i një firme në Kërçovë.

  Në incizim shihet se si heqin lulen nga saksia prej betuni dhe hynë në automjetin me tabela të Shkupit, përcjell Telegrafi Maqedoni.

  Publikuesi i videos thotë se gratë që kanë vjedhur lulen janë ndaluar për pauzë.

  Në momentin kur një nga gratë vjedh lulen, të tjerat vëzhgojnë nëse i sheh dikush dhe vendosinlulen në qese nga burri i cili është shoferi i automjetit.

  Për shkak të punimeve në rrjet në këto zona do ketë ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  I dyshuari i pestë për vrasjen e dyfishtë në Maqedoni, Ljupço Palevski, është arrestuar nga policia e Turqisë, përcjell Telegrafi Maqedoni. Informacionet...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen është shpallur gruaja më e fuqishme në botë për të dytin vit radhazi. Politikanja...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Izraeli ende nuk e ka shkatërruar Hamasin, edhe pse është zotuar për këtë. Të paktën 5 mijë militantë të Hamasit janë vrarë,...
  Të tjera
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Komandanti i KFOR-it, Ozkan Utulas, tha se trupat e NATO-s kanë marrë masa të nevojshme për t’iu përgjigjur çdo lloje dhune të...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Ministrja e Jashtme gjermane, Annalena Baerbock, dhe homologia e saj sllovene, Tanja Fajon, duan të promovojnë integrimin e shpejtë të Ballkanit Perëndimor...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Kryetari i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, ka kërkuar dorëheqjen e ministres së Arsimit Arbërie Nagavci për shkak të rezultatit të dobët...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen është shpallur gruaja më e fuqishme në botë për të dytin vit radhazi. Politikanja...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Sonte para objektit të Shtëpisë së Kulturës “Xheladin Kurtaj” në Kaçanik, janë ndezur qirinj në kujtim të Liridona Ademajt, e vrarë në...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Haki Abazi ka shpërndarë një video lidhur me protestën që po zhvillohet – në kërkim të drejtësisë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.