Kronika

Therje me thikë në Ranillug, viktima shkon në Serbi për trajtim

Therje me thikë në Ranillug, viktima shkon në Serbi për trajtim
10:08 | 23 Qershor 2020

Dje rreth orës 19:30 në fshatin Kominjan i Ulët i Ranillugut për person është plagosur më mjet të mprehtë – thikë.

Policia njofton se gjithçka kishte nisur pas një fjalosjeje të dy personave kosovarë.

“Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Vranjë – Serbi ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh.

Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi

Të tjera