Lajme

Thaçi: Askush nuk mund ta rishkruajë historinë e Kosovës

Thaçi: Askush nuk mund ta rishkruajë historinë e Kosovës
10:54 | 26 Qershor 2020

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka bërë një reagim të ri pas aktakuzës ndaj tij nga Prokuroria Speciale.

Presidenti Hashim Thaçi ka reaguar pas propozimit të Prokurorisë së Specializuar për ngritje të aktakuzës ndaj tij dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli.

Përmes rrjetit të tij në instagram, presidenti Thaçi ka shkruar shkurt se askush nuk mund ta rishkruajë historinë e Kosovës, duke ia bashkangjitur një foto të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Të njëjtin shkrim me fotografi e ka vendosur edhe në coverin e tij në FCB.

 

Si t’i përdorni radiatorët e ngrohjes që të kurseni deri në 25% të faturës së rrymës

Të tjera