Kronika

Tentimvrasja në Prishtinë, arrestohet edhe një person

Tentimvrasja në Prishtinë, arrestohet edhe një person
09:07 | 10 Qershor 2021

Më 23 prill kishte ndodhur një përleshje me armë zjarri në rrugën “Fehmi Agani”, afër zyrave të Partisë Demokratike të Kosovës.

Lidhur me këtë ngjarje, raportohet se është arrestuar edhe një person i dyshuar, te i cili Policia ka gjetur një armë me të cilën dyshohet se gjuajti në natën e 23 prillit.

I dyshuari është dërguar në mbajtje, me vendim të prokurorit.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera