Kronika

Të shtëna me armë në Vushtrri, plagoset një person

Të shtëna me armë në Vushtrri, plagoset një person
10:35 | 03 Gusht 2020

Është raportuar se pas një rrahje në mes katër personave, është përdorur arma e zjarrit ku si pasojë është plagosur një person.

I plagosuri është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Njësia policore ka konfiskuar një pistoletë, tre fishek, dy gëzhoja dhe një veturë.

Me vendim të prokurorit, dy të dyshuar janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera