×
Etiketë: votoj
Bota/Rajoni09 Shtator 2020
Anëtari serb i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës Milorad Dodik e ka komentuar kërkesën e kolegut të tij kroat për seancë të jashtëzakonshme ku do të diskutohet njohja e Kosovës. Ai ka thënë se do...
Front TV23 Qershor 2020
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosjes (LVV), në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, ka thënë se nëse Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), i ka votat për të votuar marrëveshjet...
Bota/Rajoni22 Qershor 2020
Bolton: Trumpi paraqet rrezik për republikën, nuk do ta votoj në nëntor Ish-këshilltari për siguri kombëtare i Donald Trumpit, John Bolton, ka thënë se kreu i Shtëpisë së Bardhë paraqet rrezik për vendin dhe rizgjedhja...
Lajme20 Qershor 2020
Deputeti i LDK’së dhe anëtari i Këshillit të Përgjithshëm, Fatmir Rexhpi i ka thënë Gazetës Express se kurrë hiç nuk do të votoj pro shkarkimit të Vjosa Osmani nga pozita e nënkryetares dhe anëtares së...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.