×
Etiketë: trup
Bota/Rajoni02 Shtator 2020
Emisari Special i Presidentit Trump për dialogun Kosovë- Serbi, Richard Grenell përmes Twitterit ka goditur kancelaren Angela Merkel pas lajmit se autoritetet gjermane i kanë gjetur liderit të opozitës ruse dhe kundërshtarit të Putinit substancë...
Kronika25 Gusht 2020
Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur paraditën e sotme në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, konkretisht në një autoservis. Vdekjen e viktimës mashkull e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje. Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e...
Lajme06 Gusht 2020
Qeveria e Republikës së Kosovës, në mbledhjen e sotme elektronike, ka miratuar edhe Vendimin për krijimin e Trupit drejtues ndërministror për zhvillimin e projekteve madhore rrugore. Ky trup drejtues do të përbëhet nga ministri i...
Kronika03 Gusht 2020
Dje rreth orës 17:46 në Liqenin e Radoniqit nga disa persona është nxjerr nga uji një person. Viktimës i është dhënë ndihma mjekësore por është dërguar në Qendren Kryesore të Mjekësisë Familjare pa shenja jete....
Kronika25 Korrik 2020
Një person është gjetur pa shenja jete dje në Partesh të Gjilanit. Policia ka njoftuar se ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e viktimës dhe trupi është dërguar për obduksion në Institutin Mjekësisë Ligjore. “Është...
Bota/Rajoni23 Korrik 2020
Gara për vaksinën kundër coronavirusit po vazhdon ende gjersa kohët e fundit kanë lindur edhe disa teori të konspiracionit. Një prej tyre është që personat që do të marrin vaksinën ndaj COVID-19, së bashku me...
Bota/Rajoni10 Korrik 2020
Rreth orës 07:45, të mëngjesit të sotëm në Portin e Durrësit, është gjetur i mbytur një burrë. Policia njoftoi se po punon për identifikimin e kufomës së dekompozuar. Paraprakisht mendohet se gjetja e kufomës lidhet...
Kronika08 Korrik 2020
Është gjetur një person pa shenja jete në shtëpinë e tij rreth orës 00:06, në Gjilan. Kjo është bërë e ditur përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, teksa bëhet e ditur se në...
Bota/Rajoni02 Korrik 2020
Ahmad Ayyad është një atlet që përpara pak kohësh ishte me trup të stërvitur, me muskuj dhe gëzonte shëndet të plotë. Por gjendja e tij fizike ndryshoi tërësisht pasi u infektua me koronavirusin Covid-19. 40-vjeçari...
Lifestyle20 Qershor 2020
Xhenxhefili, si një përbërës i recetave dhe çajrave, mund të mbrojë organizmin nga dhjami i tepër si dhe ndaj sëmundjeve kronike. Sipas të dhënave konsumimi i xhenxhefilit është një metodë e zgjuar dhe e thjeshtë...
Kronika15 Qershor 2020
Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm rreth orës 9:30 në një shtëpi në veri të Mitrovicës. Bëhet fjalë për një grua 38-vjeçare, për rastin e së cilës fëmijët e saj njoftuan policinë....

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.