×
Etiketë: skandalin
Lajme30 Shtator 2020
Në skandalin e keqpërdorimit seksual të një 14-vjeçare nga Gjilani, është përfshirë edhe një gjinekolog në Prishtinë. Gjatë ditës së djeshme mediat raportuan për një rast të keqpërdorimit seksual të një të miture 14-vjeçare nga...
Lajme31 Gusht 2020
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Faton Bislimi, ka bërë një reagim të ashpër ndaj Ministres së Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla, për të cilën thotë se bëri skandal me tekstin e pllakës përkujtimore në nderim të...
Lajme16 Korrik 2020
Zëvendësminisri i Kulturës, Halil Matoshi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook ka kërkuar sqarim nga Komisioneri për Zgjerim në Bashkimin Evropian, Oliver Vahrleyit, ku ky i fundit u takua me presidentin e...
Lajme16 Korrik 2020
Zv.ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Valdete Bajrami, ka reaguar pas skandalit të BE-së, ku u paraqit një libër me mbishkrimin “Kosovo Metohije”.Bajrami në një shkrim në rrjetet sociale, ka thënë se kurdo që të...
Bota/Rajoni29 Qershor 2020
Ish-kryeministri francez François Fillon dhe gruaja e tij uellsiane Penelope janë shpallur fajtorë për një skandal të “punësimeve të rreme”. Ai u akuzua se i kishte paguar gruas së tij qindra mijëra euro për punë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.