×
Etiketë: shtohen
Lajme30 Qershor 2020
Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) në Kosovë do t’i dorëzojë sot pesë qenë Njësisë K9 të Policisë së Kosovës. Ngjarja do të mbahet në Selinë e Policisë së Kosovës, duke filluar nga...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Australia dërgoi 1.000 ushtarë në shtetin e Victorias me shpresën të ndihmojnë në frenimin e përhapjes së koronavirusit atje. Edhe pse numri i të infektuarve dhe viktimave në këtë vend është relativisht I ulët krahasuar...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Gjermania ka rikthyer masat e karantinës pas shpërthimit të ri në zonën rreth fabrikës për përpunimin e mishit Toennies. Shteti gjerman i North Rhine-Westphalia ka imponuar një bllokim të ri në zonën përreth një fabrike...
Lajme15 Qershor 2020
Nëntë raste të reja me COVID-19 janë paraqitur në qytetin e Pejës, dy pacientë në gjendje më të rëndë. Për disa javë, u mendua se e fituan betejën me Covid -19. Por, rastet e reja...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.