×
Etiketë: shkelin
Ekonomi21 Shtator 2020
Drejtori i Shoqatës së Sigurimeve të Kosovës, Sami Mazreku, përmes një shkrese i është drejtuar Avokatit të Popullit të Republikës së Kosovës, Hilmi Jasharit, nga i cili ka kërkuar inicimin e procedurës për ndryshimin dhe...
Lajme18 Gusht 2020
Mijëra serbë janë grumbulluar në “Lagjen e Boshnjakëve” në Mitrovicë, pa u kujdesur fare për distancën, si masë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Ata po presin për të marrë asistencat mujore prej 130 nga...
Lajme30 Korrik 2020
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi priti sot në takim kryetarin e Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqin, i shoqëruar nga përfaqësues të bizneseve të gastronomisë. Në takim u diskutua rreth masave të reja,...
Lajme17 Korrik 2020
Gjatë luftës në Kosovë jo vetëm që u vranë dhe masakruan 12 mijë persona, në mesin e të cilëve mijëra fëmijë, por mbeten të zhdukur sot e asaj dite mbi 1600 persona. Plagë e hapur...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.