×
Etiketë: selinë
Lajme26 Shtator 2020
Forca të shumta të Njësisë Speciale të Misionit të EULEX-it kanë bastisur dje Selinë Qendrore të OVL-UÇK-së në Prishtinë, dhe më pas kanë arrestuar kreun e saj, Hysni Gucatin. Të armatosur deri në dhëmbë, këta...
Bota/Rajoni08 Shtator 2020
Takimi midis Turqisë dhe Greqisë i paraparë të mbahej të martën, u shty së fundmi për 10 shtator, raportojnë mediet lokale. Sipas Anadoly Agency, përcjell Telegrafi, takimi parashihet të zhvillohet në selinë e NATO-s. Ndërkohë,...
Lajme03 Shtator 2020
Ka arritur në ambientet e EULEX-it në Prishtinë, për të vazhduar për të dytë ditë me radhë intervistimin nga prokurorët e Gjykatës Speciale, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti. Ai gjatë ditës...
Lajme29 Qershor 2020
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka arritur në selinë e partisë qe drejton, raporton Front Online. Ai pas pak këtu do ta presë kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Rama sot gjatë ditës është takuar edhe...
Lajme24 Qershor 2020
Përderisa pritet që kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, në mbajë një konferencë për media pas aktakuzave të ngritura nga Gjykata Speciale ndaj tij dhe presidentit të vendit Hashim Thaçi, në zyrat e kësaj partie po...
Lajme24 Qershor 2020
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ndodhet në selinë e partisë që drejton këto momente. Në selinë e kësaj partie kanë nisur të shkojnë drejtuesit e strukturave, pas publikimit të kumtesës nga Dhomat e Specializuara se...
Lajme24 Qershor 2020
Pas ngritjes së aktakuzës për krime nga Prokuroria Speciale e Hagës ndaj Kadri Veselit, zyrtarë të lartë e bashkëpartiakë kanë filluar të mblidhen në selinë e PDK’së në qendër të Prishtinës. Pak minuta pasi është...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.