Lajme

Deputetët e PDK-së, vazhdojnë të shkojnë në selinë e partisë

Deputetët e PDK-së, vazhdojnë të shkojnë në selinë e partisë
19:50 | 24 Qershor 2020

Përderisa pritet që kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, në mbajë një konferencë për media pas aktakuzave të ngritura nga Gjykata Speciale ndaj tij dhe presidentit të vendit Hashim Thaçi, në zyrat e kësaj partie po vazhdojnë të arrijnë deputetët e grupit parlamentar të PDK-së.

Por asnjëri nga ta nuk ka pranuar që të flas për media./Front Online

Getinjo për LGBT: Nuk e kam pas mendimin shumë të mirë për ta

Të tjera