×
Etiketë: rrallë
Vip19 Shtator 2020
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, u lind e u rrit në Londër të Mbretërisë së Bashkuar. Për rreth katër vite ajo jetoi në Kosovë, ku familja e saj mori vendimin për t’u kthyer...
Vip13 Shtator 2020
Është publikuar një imazh i këndshëm nga dasma e Amit dhe Ermalit. Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ditë më parë festuan përvjetorin e dhjetë të martesës së tyre. Çifti festuan në një darkë romantike, në...
Lajme02 Shtator 2020
Ushtria e Kosovës kohë pas kohe publikon fotografi në krye të detyrës, duke treguar përgatitjen profsionale të ushtarëve. Sot gjatë ditës është publikuar një fotografi e stërvitjes së ushtarëve në një pishinë, ku shihen duke...
Lajme31 Korrik 2020
Lakuriqi i natës është shfaqur në Prishtinë. Njëra ndër kafshët më të rrezikshme grabitqare ka gjetur strehë në një nga zonat e kryeqytetit në vendin tonë, dhe këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e siguruara nga...
Bota/Rajoni29 Korrik 2020
Ndonjëherë, ndihma mund të mbërrijë nga s'ta pret mendja! Tre të burgosur në kontenë Gwinnett në Xhorxhia të SHBA-së kanë ndihmuar t'i shpëtohet jeta një zëvendes sherifi që vuante nga zemra. Warren Hobbs dukej see...
Bota/Rajoni25 Korrik 2020
Dihet që coronavirusi mund të udhëtojë thellë në trup, duke infektuar hundën, fytin dhe mushkëritë. Por, hulumtimi i ri ka zbuluar se virusi gjithashtu mund të infektojë veshin dhe kockën mastoide të kafkës e cila...
Lajme07 Korrik 2020
Fjolla Potoku është një vajzë 25 vjeçare nga Mitrovica e cila vuan nga një llojë i rrallë i kancerit, për shërimin e të cilit i duhen një shumë e madhe e parave. Familja e saj...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Pamje të mrekullueshme na vijnë nga Kina, ku një eklips i rrallë diellor ka ndodhur në pjesën e Azisë së Jugut, Kinës Jugore dhe Tajvanit. Fotografët kanë fotografuar eklipsin unazor – i njohur gjithashtu si...
Kronika22 Qershor 2020
Një rast mjaftë i veçantë është raportuar së fundi në një prej stacioneve policore në kryeqytet. Dëshmitarja femër në stacionin policor ka sjellë armën e gjyshit të saj, e cila është sekuestruar nga policia. Rasti...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.