×
Etiketë: restorant
Kronika07 Gusht 2020
Në fshatin Stankaj të Pejës, raportohet se dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër, kanë organizuar aheng familjar në një lokal-restorant në kundërshtim me vendimin e Qeverisë. Në vendin e ngjarjen kanë dalë edhe...
Bota/Rajoni23 Korrik 2020
Inspektorati i Tregut e ka mbyllë një restorant në Tetovë, pasi mbrëmë është mbajtur dasmë. Restoranti ka ndalesë për punë nga inspektorët, deri në miratimin e protokollit për mbajtjen e dasmave, përcjell Telegrafi Maqedoni. Inspektorët...
Bota/Rajoni18 Korrik 2020
Një përleshje ka ndodhur në një restorant në Jalë të Shqipërisë. Në një video shihen disa të rinj duke u përleshur me karrige në një restaurant. Mësohet se kjo përleshje ka ndodhur në Jalë të...
Kronika15 Korrik 2020
Kryeinspektori i Tregut në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, Lulzim Syla është sulmuar ditën e djeshme. Mesditën e së martës, kryeinspektori i tregut në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, Lulzim Syla, është sulmuar nga dy...
Bota/Rajoni09 Korrik 2020
Rishi Sunak, kancelar në qeverinë e kryeministrit britanik Boris Johnson ka paraqitur një paketë ndihme për vendin e prekur nga koronavirusi. Për ushqimet në pijet apo restorantet, britanikët do të paguajnë gjysmën kurse pronarët do...
Kronika07 Korrik 2020
Një person në fshatin Babush të Ferizajt ka raportuar në polici se restoranti i tij është djegur. “Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në rrethana të pa njohura është përfshirë nga zjarri restoranti tij”, thuhet...
Kronika30 Qershor 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se një pronar i restorantit ka raportuar se disa perona të panjohur kishin depërtuar në restorantin e tij nga ku kishin vjedhur arkën me para. “Viktima mashkull kosovar pronar i...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.