Kronika

Hajnat hyjnë në një restorant në Gjakovë, ia vjedhin arkën me para

Hajnat hyjnë në një restorant në Gjakovë, ia vjedhin arkën me para
13:47 | 30 Qershor 2020

Policia e Kosovës ka njoftuar se një pronar i restorantit ka raportuar se disa perona të panjohur kishin depërtuar në restorantin e tij nga ku kishin vjedhur arkën me para.

“Viktima mashkull kosovar pronar i restorantit ka raportuar se persona të panjohur kishin depërtuar në restorantin e tij nga ku kishin vjedhur arkën me para. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin”, thuhet në njoftimin e policisë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë duke e hetuar rastin.

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera