Bota/Rajoni

Përleshje me karrige e disa të rinjve në një restorant

Përleshje me karrige e disa të rinjve në një restorant
20:01 | 18 Korrik 2020

Një përleshje ka ndodhur në një restorant në Jalë të Shqipërisë.

Në një video shihen disa të rinj duke u përleshur me karrige në një restaurant.

Mësohet se kjo përleshje ka ndodhur në Jalë të Shqipërisë.

Në videon, e siguruar nga Express, dëgjohen të shara derisa disa persona përleshen mes vete.

Gjithashtu, aty ka ndërhyrë edhe sigurimi i restorantit edhe pse duket qartazi se nuk munden ta mbajnë situatën nën kontroll.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera