×
Etiketë: ramiz
Lajme29 Shtator 2020
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, do të mbajë konferencë për media, i shoqëruar nga kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci. Në anën tjetër, në njoftimin e PDK-së, bëhet e ditur se konferenca do...
Lajme23 Shtator 2020
Ish-deputeti dhe biznesmeni i njohur, Ramiz Kelmendi ka shkruar një shkrim rreth metodës për ta mundur Covid-19. Ai ka përmendur katër pika, të cilat, sipas tij, do ta “zhdukin” këtë virus që ka kapluar gjithë...
Lajme17 Shtator 2020
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci po mburret me të madhe për sukseset e komunës së tij. Bile Lladrovci me shprehje interesante e të rralla për një politikan po akuzon ata që e vënë në dyshin...
Vip03 Shtator 2020
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci dhe bashkëshortja e tij Shemsije Lladrovci, e kanë festuar përvjetorin e tyre të 30-të të martesës. Ishte bashkëshortja e tij ajo e cila ka vendosur që me ndjekësit në Facebook...
Lajme26 Gusht 2020
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, njofton se është shëruar nga koronavirusi. Lladrovci tha se nuk ishte e lehtë mundja e këtij virusi. Ai ka falenderuar mejkët për kudjesin ndaj tij. Postimi i tij i plotë:...
Lajme23 Gusht 2020
Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e Qamil Demirit nga fshati Nekoc të kësaj komune Lladrovci ka shkruar në Facebook se i bashkohet dhimbjes së familjes për vdekjen e...
Lajme13 Gusht 2020
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci po kalon nëpër ditët e virusit korona. Ai është shtruar në spital para disa ditësh, dhe vazhdon të jetë ende i shtrirë në QKUK, derisa të ketë rimëkëmbje të plotë....
Lajme07 Gusht 2020
Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci është shtrirë në spital pas infektimit me COVID-19 . Se Lladroci po trajtohet në spital e ka konfirmuar për Gazetën Express, Drejtori për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale në...
Lajme28 Korrik 2020
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus. Lladrovci ka thënë se ndjehet mirë po ka pak temperaturë. “Kam pak temperaturë, pa shenja tjera. Ndjehem mirë”, ka shkruar...
Lajme27 Korrik 2020
Ramiz Lladrovci sot bëri të ditur se ka filluar vetizolimin për shkak të dyshimeve për COVID-19. Djali i dytë i Ramiz Lladrovcit, Driloni, ka lidhur kurorë me të fejuarën  Elenën, por në ceremoni kishte munguar...
Lajme27 Korrik 2020
Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci është vetë izoluar, pas shfaqjes së disa simptomave të COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur vetë Lladrovci, i cili ka njoftuar se po ashtu ka bërë testin...
Lajme01 Korrik 2020
Ish-deputeti dhe biznesmeni i njohur, Ramiz Kelmendi ka apeluar gjithë spektrin politik në vend që të bashkohen në këtë kohë të rëndësishme për vendin. Sipas tij, edhe lideri i VV-së, ish-kryeministri Albin Kurti duhet t’i...
Lajme27 Qershor 2020
Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Nasim Haradinaj e ka vlerësuar lartë rolin e ish-presidentit shqiptar, Ramiz Alisë në formimin e UÇK-së. “Për këtë burrë [Ramiz Alinë] ngrihem në këmbë, përkundër mendimeve...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.