Lajme

Ramiz Lladrovci rezulton pozitiv me Covid-19

Ramiz Lladrovci rezulton pozitiv me Covid-19
15:40 | 28 Korrik 2020

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus.

Lladrovci ka thënë se ndjehet mirë po ka pak temperaturë.

“Kam pak temperaturë, pa shenja tjera. Ndjehem mirë”, ka shkruar Lladrovci në Facebook.

Ky është njoftimi i plotë:

Qytetarë të nderuar,

Mora njoftimin nga IKShPK se testi im për covid-19, është pozitiv. Kam pak temperaturë, pa shenja tjera. Ndjehem mirë.

Izolimi im vijon në pajtim me rekomandimet e institucioneve shëndetësore deri në shërimin e plotë. Respektoni rekomandimet e IKShPK dhe të institucioneve tjera relevante.

Bartni maskën, ruani distancën, mbani higjienën!

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera