×
Etiketë: ramën
Lajme16 Shtator 2020
Kreu i LDK-së, Isa Mustafa shprehet se, ende ka disa dyshime mbi idenë e mini-schengen që i ka shprehur dhe më herët dhe që kanë të bëjnë me krijimin e një mini-Jugosllavie dhe rritje të...
Lajme01 Gusht 2020
Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli i ka shprehur ngushëllime kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për vdekjen e nënës. Veseli përmes Facebook’ut ka shkruar se dashuria për nënën është e pafundme. “Ngushëllimet më të thella Kryeminsitrit...
Lajme01 Gusht 2020
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka ngushëllime kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për vdekjen e nënës. Limaj shkruan se edhe pse jo fizikisht, me mendje e zemër jemi pranë tyre në këto momente pikëllimi...
Lajme03 Korrik 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka falenderuar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për sic ka thënë pritjen vëllazërore që i ka bërë sot në Pallatin e Brigadave, raporton Express. Përmes një postimi në llogarinë e...
Lajme03 Korrik 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti është pritur me ceremoni shtetërore nga homologu shqiptar, Edi Rama. Kjo është vizita e parë zyrtare e kryeministrit Hoti në Republikën e Shqipërisë. Pas takimit, Hoti e Rama do të...
Lajme30 Qershor 2020
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka folur rreth takimit me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama dhe ministri e Punëve të Jashtme, Gent Caka. Ahmeti ka shkruar në Facebook se temë kryesore e këtij...
Lajme30 Qershor 2020
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka folur rreth takimit me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama dhe ministri e Punëve të Jashtme, Gent Cakaj. Ahmeti ka shkruar në Facebook se temë kryesore e këtij...
Lajme30 Qershor 2020
Kreu i AKR’së, Behgjet Pacolli është takuar sot me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën. Pacolli në Facebook pas takimit tha se me Ramën kanë rënë dakord se skena politike shqiptare duhet të unifikohet. “Ne shkëmbyem...
Lajme30 Qershor 2020
Kryeministri shqiptar, Edi Rama, po qëndron edhe sot në Kosovë ku po vazhdon takimet me liderët politikë. Edhe pse në agjendën e tij, ishte paralajmëruar edhe takimi me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj, kjo gjë...
Lajme30 Qershor 2020
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama pritet që sot të takohet me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj në ora 11:00, ndonëse mbrëmë ky i fundit u shpreh se ka refuzuar takimin. “Është e pamundur me u...
Lajme29 Qershor 2020
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka përfunduar takimin me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Veseli pas takimit ka shpërndarë një fotografi me kryeministrin Rama, ku sipër saj ka shkruar se takimi ishte...
Lajme29 Qershor 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti sot gjatë ditës është takuar me homologun e tij nga Shqipëria, Edi Ramën, shkruan Front Online. Pas takimit, përmes një postimi në facebook, Hoti ka thënë se Kosova dhe Shqipëria...
Lajme29 Qershor 2020
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama gjatë vizitës në Kosovë ka zhvilluar disa takime me liderët kosovarë, shkruan Front Online. Ramës, para vizitës në Presidencë, janë kujdesur që t'ia shtrojnë edhe tepihun e kuq.

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.