×
Etiketë: pyetet
Lajme29 Shtator 2020
Puna në kuadër të dialogut midis Kosovës dhe Serbisë është në vazhdim e sipër në Bruksel, edhe pse takimet që janë planifikuar për këtë javë, nuk janë mbajtur, tha Peter Stano, zëdhënës i BE-së për...
Lajme11 Korrik 2020
Epidemiologu shqiptar që punon në Zvicër, Taulant Muka, në një intervistë për Front Online ka folur për një menaxhim dhe një koordinim në mes të të gjithë akterëve vendor. LEXO EDHE: Epidemiologu shqiptar në Zvicër: Covid-19...
Lajme23 Qershor 2020
Lutfi Haziri kryetar i komunës së Gjilanit në një konferencë për media ka folur edhe sa i përket emërimit të zëvendësministrave nga komuna e Gjilanit të cilët i ka përgëzuar. I pyetur pse Gjilani nuk...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.